Léčebné centrum

Komplexní lázeňské léčení

   

Relax pobyty

Součástí hotelu Mignon je vlastní léčebné centrum, kde můžete absolvovat individuální léčebný program pod dohledem lékaře. V moderně vybavených a vkusně zařízených místnostech je poskytována široká škála procedur, jako jsou slatinné, přísadové, perličkové, uhličité a vířivé koupele, masáže, skotské střiky, elektroléčba, hydroxer, sauna, pneumopunktura nebo parafín. Kromě klasických procedur nabízíme také plynové injekce, oxygenoterapii, aromamasáže a další wellness programy pro vaši tělesnou i duševní pohodu.

   

Moderní člověk je neustále vystaven vysokému pracovnímu zatížení, stresu, nevhodnému životnímu stylu a špatnému životnímu prostředí. Toto vše vede k oslabení ochranné funkce těla a nakonec k různým chorobám: zvýšení tělesné hmotnosti, zhoršení kůže, kvality vlasů a nehtů, podrážděnosti a poruchám spánku. Pojmy "chronická únava", " stres" a "deprese" se staly součástí každodenního života moderního člověka a vedou k rozvoji různých nemocí a zrychlenému stárnutí.
Wellness procedury v našem sanatoriu přispívají k celkové relaxaci, k udržení dobré psychické a fyzické kondice a k dosažení úplné emocionální a fyzické rovnováhy.

   

Karlovy Vary patří po právu mezi nejnavštěvovanější evropské lázně, které si oblíbila celá řada slavných osobností. Vynikají jedinečnou kombinací úchvatné architektury, okouzlující přírody a neodolatelné atmosféry plné klidu a pohody. Hlavním lákadlem jsou ovšem horké prameny s ozdravnými účinky. V Karlových Varech se léčí zejména choroby zažívacího ústrojí - např. funkční žaludeční a střevní dyspepsie, vředová choroba žaludku a dvanáctníku, záněty žaludku, nespecifikované střevní záněty, choroby slinivky břišní, chronická onemocnění střev, stavy po operacích na trávicím ústrojí, diabetes mellitus, dna, arterioskleróza nebo obezita.

Příjezd

Odjezd

Stravování

Počet osob