Léčebné centrum

Komplexní lázeňské léčení

Součástí hotelu Mignon je vlastní léčebné centrum, kde můžete absolvovat individuální léčebný program pod dohledem lékaře. V moderně vybavených a vkusně zařízených místnostech je poskytována široká škála procedur, jako jsou slatinné, přísadové, perličkové, uhličité a vířivé koupele, masáže, skotské střiky, elektroléčba, hydroxer, sauna nebo parafín. Kromě klasických procedur nabízíme také plynové injekce, oxygenoterapii, aroma masáže a další wellness programy pro vaši tělesnou i duševní pohodu.

Relax pobyty

Moderní člověk je neustále vystaven vysokému pracovnímu zatížení, stresu, nevhodnému životnímu stylu a špatnému životnímu prostředí. Toto vše vede k oslabení ochranné funkce těla a nakonec k různým chorobám: zvýšení tělesné hmotnosti, zhoršení kůže, kvality vlasů a nehtů, podrážděnosti a poruchám spánku. Pojmy "chronická únava", " stres" a "deprese" se staly součástí každodenního života moderního člověka a vedou k rozvoji různých nemocí a zrychlenému stárnutí.
Wellness procedury v našem sanatoriu přispívají k celkové relaxaci, k udržení dobré psychické a fyzické kondice a k dosažení úplné emocionální a fyzické rovnováhy.

Všechny nabídky

Koupel vířivá na horní končetiny

Skotské střiky

Hydroxer

EKG

Lymfodrenáž přístrojová

Koupel přírodní uhličitá

Masáž podvodní

Koupel perličková

Koupel vířivá na dolní končetiny

Slatinné (rašelinove) zábaly

Parafínové zábaly na ruce

Magnetoterapie

Ultrazvuk

Endo-vako

Solux

Plynove injekce

Suchý co2 zábal

Masáže (aroma, lymfo, anticelulitidní, lávové kameny, těhotenská, indická hlavy, obličeje a dekoltu)

Masáž reflexní plosky nohy

Klasická masáž částečná, celková

Vlastní balneocentrum v hotelu

Oxygenoterapie